מספיקה מכה קטנה או טיפת רטיבות בשביל לשבש את פעילות המסך וכתוצאה מכך לשבת את כל המכשיר. בחנות סל-איט מתחייבים לתיקון אמין ומקצועי בעזרת טכנאים וותיקים המכירים את העבודה ומבצעים אותה במינימום זמן ומקסימום אחריות. משתמשים בחלקים אמינים בלבד.
הסוללה יכולה לצאת מתפקוד תקין כתוצאה מבלאי טבעי, מכות שונות, רטיבות ועוד. לרוב הדבר יתבטא בהתכבויות פתאומיות של המכשיר וחוסר אמינות במדד החשמל במכשיר. אנחנו בסל-איט מכירים את התופעה ויודעים לספק סוללה חלופית ממקורות אמינים ולבצע את ההחלפה הנדרשת במינימום זמן ומקסימום אחריות.
שקע טעינה יכול להינזק כתוצאה ממכות (קלות אפילו) או תנאים אקלימיים הגורמים לקורוזיה במגעים. בסל-איט אנו מבצעים ניקוי קורוזיה ובמידה וזה לא עוזר מבצעים החלפה לשקע הטעינה בצורה עדינה ומקצועית.
יש לעדכן את גירסת המכשיר (בכל המכשירים) תקופתית ויש צורך בניסיון מינימלי בהורדת העידכונים והתקנתם. חבל להסתבך - השאירו לנו את המכשיר ונבצע את העידכון בצורה מקצועית ויסודית.
במידה וכפתור ההדלקה ניזוק יש לתקן או להחליף אותו במעבדה מקצועית. אתם מוזמנים להשאיר לנו את המכשיר ולקבל אותו כמו חדש עם כפתור תקין.
בסל-איט מתמחים בהחלפת המצלמות חזרה למצלמה המקורית ומבצעית החלפה זאת שנים ובצורה יסודית. כאשר ישנם בעיות במצלמה יש להביא את המכשיר אלינו לבדיקה מעמיקה ותיקון יסודי בעת הצורך.
x

#{title}

#{text}

#{price}