image alt

לקוחות וגולשים יקרים

לקוחות וגולשים יקרים,
 
חברת סל-איט שמחה לארח אתכם באתר ומקווה לספק לכם את כל הדרוש לכם, הן מבחינת המוצרים והן מבחינת השירות. החברה מתחייבת בזאת לפעול בצורה הטובה, האמינה והמהירה ביותר. החברה מתחייבת בזאת לעמוד בכל התחייבויותיה באשר הם. החברה תשמח לענות על כל שאלה או הבהרה בכל נושא שהוא, כולל תקנון זה, בימים ובשעות המפורסמים באתר.
 
1. כללי
 
1.1. תקנון זה הינו התקנון המחייב את החברה מחד ואת הגולשים והלקוחות מאידך.
 
1.2. כל פעולה באשר היא, כולל רכישת מוצרים באתר, מהווה הסכמה של שני הצדדים לחוזה וכוללת הסכמה לתנאים הקבועים בתקנון זה. נא קראו אותו עובר הרכישה.
 
1.3. רשאים לרכוש מוצרים באתר בעלי כרטיסי אשראי תקפים, אשר נבדקו ונסלקו בחברות האשראי, אושרו ואומתו.
 
1.4. מודגש בזאת כי אחריות ושירות המוצרים הינם באחריותם הבלעדית של הספקים השונים, כאמור בסעיף 6. אנא קראו את הסעיף האמור ולימדו את תנאיו.

ביטול והחזרות מוצרים

3. ביטול והחזרת מוצרים
 
3.1. יש באפשרותך  להחזיר את המוצר תוך 14 יום. המוצר חייב להיות סגור באריזתו המקורית, ללא פתיחת האריזה או שימוש במוצר. במקרה כזה תקבל זיכוי כספי מלא, בניכוי דמי משלוח החבילה ו- 5% מערך המוצר או 100 ש"ח, הנמוך מביניהם.

אספקת מוצרים

5. אספקת המוצרים

5.1. המזמינים במשלוח יקבלו את המוצר/ים באמצעות דואר רשום - רשות הדואר, או באמצעות חברת המשלוחים, על-פי שקול דעתה הבלעדי של סל-איט.
 
5.2. עלות המשלוח מכסה רק את שגור המוצר/ים ממשרדי סל-איט ועד לאתר המסירה (במשלוח עם חברת שליחויות), או עד בית הדואר הקרוב לאתר המסירה (במשלוח בדואר רשום). 
 
5.3. דמי המשלוח אינם כוללים ביטוח של המוצרים.
 
5.4. המזמינים במשלוח, יקבלו במייל טופס תנאי משלוח לחתימה.
 
5.5. חברת סל-איט והספקים השונים עושים ככל יכולתם לספק את המוצרים הנרכשים בתוך הזמן שנקבע בעת הרכישה. אולם, היה ומוצר לא סופק בזמן האמור, אין אחריות ו/או הנחה ו/או פיצוי מכל סוג ומין שהוא על-ידי חברת סל-איט. במקרה של עיכוב באספקת המוצר, האחריות הינה של הספק באופן בלעדי. חברת סל-איט מתחייבת לפעול לעזרת הרוכשים בקבלת המוצר, ככל יכולתה.
 
5.6. במקרה של עיכוב באספקת המוצר כתוצאה מכוח עליון ו/או תקלות ואירועים שאינם בשליטתה של חברת סל-איט ו/או הספקים השונים, החברה והספקים לא ישאו באחריות, חיוב כרטיס האשראי יבוטל וההזמנה תבוטל בהתאם.

כמצוין באתר, מחירי המשלוחים לפי הכתוב באתר ולפי סטטוס הלקוח (מועדון לקוחות, עסקי וכו)

5.7. לעיתים חלה טעות סופר בתום לב במחירי מוצרים או בפרטים הנוספים, במקרים כאלו רשאית סל-איט לבטל את העסקה ולזכות מידית את חיוב האשראי. ט.ל.ח.

סמכות שיפוט

7. סמכות שיפוט
 
7.1. הדין החל על ההזמנות באתר הוא הדין הישראלי בלבד.
 
7.2. סמכות השיפוט הייחודית לכל דבר ועניין נתונה לבית המשפט במחוז תל אביב.

מוצרים ושירותים באתר \ בחברה

2. מוצרים ושירותים באתר/בחברה
 
2.1. האתר כולל מגוון רחב של מוצרים ושירותים. מודגש בזאת כי בכל הקשור למוצרים, האחריות הבלעדית הינה של היצרנים והספקים בלבד.
 
2.2 חברת סל-איט והספקים השונים מתחייבים בזאת לספק את המוצרים שנרכשו באתר. אולם, במקרים בהם אזל המוצר במלאי הספק, ו/או המוצר נמצא כלא תקין, טרם מסירתו ללקוח, יוצע לך, רוכש המוצר, מוצר חלופי, בעל איכויות דומות, במחיר הזול ביותר שיכול הספק להציע, על מנת לספק את רצונך. במידה וההצעה לא תהיה מקובלת עליך, ההזמנה תבוטל, ויחד עמה החיוב בחברת האשראי.
 
2.3. תמונות המוצרים באתר הינן להמחשה בלבד ובכל מקרה אין להתייחס לתמונה כאל המוצר הנרכש.
 
2.4. המרכיב הבלעדי הקובע להזמנה הינו היצרן והדגם של המוצר הנבחר. כמו כן, ישנם מוצרים באתר שישנה אפשרות לעיין בפרטים נוספים אודותיהם. הואיל וכך, ולמען הסר הספק, במקרים בהם הפרטים הנוספים אינם נכונים, מכל סיבה שהיא, היצרן והדגם בלבד של המוצר יקבעו לעניין ההזמנה.
 
2.5. מוצרים הנקראים OEM הינם מוצרים המגיעים ללא אריזה, כבלים או תוכנה. מוצרי OEM הינם מוצרים חדשים לחלוטין ונהנים משרות ואחריות מלאים. מומלץ מאוד לרכוש מוצרים אלו למחשבים פעילים הואיל וכך הלקוח חוסך לעצמו הוצאות מיותרות מרובות היות והאריזה מייקרת את המוצר.

אמצעי ותנאי תשלום

4. אמצעי ותנאי התשלום
 
4.1. כרטיסי אשראי – לאחר רכישתך תתבקש למלא את פרטי כרטיס האשראי שלך במקום הנדרש. הכרטיס חייב להיות תקף ומאושר על-ידי חברת האשראי, ניתן לסליקה ונמצא תקין.
 
4.2. לא יסופק מוצר על-ידי ספק ללא אישור העסקה על-ידי חברת האשראי. שיקול הדעת בסעיף זה הינו של הספק באופן בלעדי.
 
4.3. בכל מקרה שנמצא כרטיס אשראי שאינו תקף, ו/או שהעסקה לא אושרה על-ידי חברת האשראי, רשאי הספק לבטל את העסקה. הספק איננו חייב להודיע לך על ביטול העסקה.
 
4.4. מזומן (שטרות כסף) - במעמד קבלת המוצר בחברה בלבד. סל-איט מעניקה הנחה בשעור של 1.5% למשלמים במזומן - שטרות כסף (אופציה זו אינה ישימה למזמינים במשלוח).

שימו לב !!!
המחירים באתר הינם לתשלום אחד וכוללים מע"מ כחוק.

אחריות ושירות

6. אחריות ושירות
 
6.1. חברת סל-איט משמשת כספק שירות בלבד. האחריות הינה אחריות יבואן ו/או יצרן ו/או ספק. חברת סל-איט אינה משמשת כאחראית בשום מובן ואופן כלשהו שניתן לפרשנות כזו או אחרת לאף אחד מן המוצרים שנרכשו, והאחריות והשירות המלאים ניתנים על-ידי הספקים השונים בלבד.
 
6.2. תנאי האחריות הינם בכפוף לתנאיו והחלטתו של היבואן והספק בארץ או בחו"ל.
 
6.3. באותם המקרים בלבד שחברת סל-איט יכולה לסייע ללקוחות בפתרון בעיות, השירות יינתן במעבדת סל-איט בלבד, ללא שום קשר למקום מגוריו של הלקוח, או לחילופין בהתאם להזמנת שירות ותשלום בהתאם בבית הלקוח, בתיאום מראש בלבד.
 
6.4. פגיעה פיזית, נזק פיזי או שבר גורמים לפקיעת האחריות. האחריות לא תחול במקרה של פגיעת ברק, קצר חשמלי, שריפה, רטיבות או כל שימוש לא נאות במוצר.
 
6.5. הרכבה לקויה של חלקים עלולה לגרום לפקיעתה של האחריות.
 
6.6. במקרה של בעיית תוכנה ולא חומרה תחויבו במחיר בדיקה במעבדה. מומלץ לגבות את המכשיר לפני מסירתו למעבדה. אין אחריות על תוכן המכשיר.
אחריות על מכשירים במעבדות היבואנים בלבד.
 
6.7. מוצר שאינו במסגרת אחריות, ישלח ללקוח על חשבונו.
 
6.8. לא יטופל מכשיר סלולרי שיגיע למעבדה ללא מערכת הפעלה חוקית.
Powered By
x

#{title}

#{text}

#{price}